Z przyjemnością informujemy, że Nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie warmińsko-mazurskim jest prowadzony przez „Gazetę Olsztyńską” i „Polska Times”. Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymali pracujący w naszym przedszkolu nauczyciele: Agnieszka Załęcka, Agnieszka Rudzińska, Ewa Jul, Justyna Worobiej, Julita Ciesielska., Magdalena Świecik GRATULUJEMY!!! www.polskatimes.pl/ll/N/14/14Nominacja_Agnieszka_Zalecka.jpg www.polskatimes.pl/ll/N/14/14Nominacja_Agnieszka_Rudzinska.jpg www.polskatimes.pl/ll/N/14/14Nominacja_Ewa_Jul.jpg www.polskatimes.pl/ll/N/14/14Nominacja_Justyna_Worobiej.jpg www.polskatimes.pl/ll/N/14/14Nominacja_Julita_Ciesielska.jpg www.polskatimes.pl/ll/N/14/14Nominacja_Magdalena_Swiecik.jpg Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gazetaolsztynska.pl/nauczyciel Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci🥰za nominację, wszystkie miłe słowa i wszelkie dowody uznania. Satysfakcja i zadowolenie Państwa oraz dzieci są dla nas bardzo ważne, uskrzydlają i dają moc na przyszłość!!!🥰😍