Ważne!

Drodzy Rodzice

Od poniedziałku 8 marca 2021 r. tworzymy na  cały tydzień do 12 marca 2021 r, sześć grup.  Jest to spowodowane brakami osobowymi wśród kadry pedagogicznej. Na dzień dzisiejszy najprawdopodobniej będą połączone grupy I i IV lub II i IV. Może to ulec zmianie w poniedziałek i jest uzależnione od ilości dzieci w poszczególnych grupach. Będziemy Państwa na bieżąco informować o wszelkich zmianach.

8 marca 2021 r. proszę przyprowadzać dzieci do swoich grup.

Kuchnia będzie czynna tak, jak w tym tygodniu, ponieważ wszyscy pracownicy kuchni nadal przebywają na zwolnieniach lekarskich. Posiłki będą przygotowywać osoby z obsługi, które, mają właściwe badania zgodne z przepisami,  Od poniedziałku dzieci będą miały zapewnione śniadania, drugie śniadania, zupę z wkładką mięsną na obiad i podwieczorek.

Rodzice znajdujący się na terenie placówki zobowiązani są do przestrzegania reżimu sanitarnego, tj. dezynfekcji rąk i noszenia maseczek ochronnych.

Życzymy zdrowia i bardzo prosimy o odpowiedzialne zachowanie. Do przedszkola przyprowadzamy tylko dzieci całkowicie zdrowe.

 

 

Z poważaniem

Dorota Kierzkowska